Günler sonra bulunan 12 yaşındaki kızın fuhuş ve uyuşturucu iddiasından sonra anne ve sevgilisi gözaltına alındı

 Günler sonra bulunan 12 yaşındaki kızın fuhuş ve uyuşturucu iddiasından sonra anne ve sevgilisi gözaltına alındı

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol‘da programına “Kızım eski eşimin arkadaşı tarafından kaçırıldı” diyerek başvuran acılı baba Orçun Kalafat,yardım istedi. Baba, bayramın 2. günü kızı Sıla Tuana, annesi ve 42 yaşındaki Fatih Mehmet Dinç ile beraber gezmeye gittiler sonrasında eve döndüğünü ancak 1 dakika sonra Sıla’nın Dinç’in yanına indiğini ve sonrasında sırra kalem bastığını söyledi.

YASAKLI MADDE VE FUHUŞ İDDİASI

12 YAŞINDAKİ KIZI ALIKOYDUĞU SÖYLENEN ADAM GÖZALTINDA

Annesi Ayşegül ve annesinin sevgilisi Murat Kol tarafından 1,5 yıldır istismar edildiğini, kullanmadığı yasaklı madde kalmadığını babasına itiraf eden küçük Sıla, koruma altına alındı. Esra Erol’da programına gelen ihbarlarla yeri tespit edilen 12 yaşındaki Sıla ve Fatih Mehmet Dinç’in yeri Emniyet güçlerine haber verildi. Emniyet ekipleri bulunduğu yere gelerek Fatih Mehmet Dinç’i gözaltına aldılar.

ANNE VE SEVGİLİSİ DE GÖZALTINA ALINDI

Hakkındaki suçlamaları reddeden anne ise eski eşinin kendisini bitirmeye çalıştığı için kızı aracılığıyla iftira attığını söyledi. Esra Erol’da programına gelen anne ve sevgilisi kameraların önünde gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap