Bahçeli’den seçim açıklaması

 Bahçeli’den seçim açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’da düzenlenen Merkez Yönetim Kurulu ve Milletvekilleri Toplantısı’nda konuştu.

“MHP, Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlere heves ve heyecan bakımından tamamıyla hazırdır. Algı operasyonları boşunadır. İnandık, başaracağız” diyen Bahçeli, şunları söyledi:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

– Cumhur İttifakı’nın akıl dolu, milli siyaseti ile umutları dirilteceğiz. Hiçbir engel tanımayacağız, her insanımızı kucaklayacağız. Herkes eşittir Türkiye demeye devam edeceğiz.

– Adım adım 2023 hedeflerimiz gerçekleştireceğiz. İşçimizin, çiftimizin, emeklimizin, sanayicimizin her zaman yanında olacağız.

– Bizim siyasetimiz ana fikri önce ülkem sonra partim şeklindedir. Biz kendimiz için hiçbir şey aramayız. Mevzubahis Türkiye oldu mu gözümüz bir şey görmez.

– Altılı Masa darmadağındır. Her parti gizli gündemindedir. Altılı Masa bir nevi konsey yapılanmasıyla Türkiye’yi yöneteceğini iddia etmektedir. Serok Ahmet, “Cumhurbaşkanlığı kendi kararını uygularsa kriz çıkar” diyerek zilletin potansiyel zehrini kusmuştur. Altılı Masa kriz girdabına girmiştir.

– Serok ve selamsız Babacan olmak üzere altılı kumar masasına düşmüşlerdir. Türk siyaseti ve demokrasi adına utanç verici bir tablo karşısındayız. Açıklamalar Altılı Masa’nın iflas beyanıdır.

AYRINTILAR GELECEK

Yorum Yap