TANER ÖLMEZ VE ECE ÇEŞMİOĞLU’NUN BÜYÜK SEVİNCİ!

 TANER ÖLMEZ VE ECE ÇEŞMİOĞLU’NUN BÜYÜK SEVİNCİ!

Ünlü oyuncu Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu çiftinin ilk çocukları dünyaya geldi. Taner Ölmez hastane çıkışında muhabirlerin sorularına cevap verdi. İşte detaylar…

Geçtiğimiz sene haziran ayında nikah masasına oturan ve ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez çiftinin ilk çocukları dünyaya geldi. Zeynep adını verdikleri ilk kızını kucağına alan Ölmez, hastane önünde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Baba olma heyecanını yaşayan Ölmez “Aşırı mutluyum, kucağıma ilk aldığımda çok heyecanlandım” dedi. Kızlarının sağlık durumu hakkında da konuşan Ölmez “3 kilo 400 gram ve uzun boylu olarak doğdu. Eşimin de kızımızın da sağlık durumu çok iyi. Tarifi edilemez bir mutluluk yaşadım, ailemizde çok erkek vardı, resmen dua ettim kız çocuğunu çağırdım adeta umarım sizin de kız çocuğunuz olur” diye konuştu.

“GÖZYAŞLARIMA HAKİM OLAMADIM”

Sevilen oyuncu, muhabirlerin “Doğum anında eşinizi yalnız bırakmamışsınız sanırım. Nasıl bir duyguydu?” sorusu üzerine de sözlerine şöyle devam etti: “Doğuma girdim, kızımın kafasını ilk gördüğümde resmen gözyaşlarıma hakim olamadım, ağlamamak için direndim ama daha fazla dayanamadım, hatta ilk temasımız da oldu kızım ile. Yukarıda da ilk kez ben üstünü değiştirdim.

Kaynak: Haberler.com

Yorum Yap