ALİ ATAY ÇIKAN İHANET HABERİNİN ARDINDAN TWİTTER’DA GÜNDEM OLDU!

 ALİ ATAY ÇIKAN İHANET HABERİNİN ARDINDAN TWİTTER’DA GÜNDEM OLDU!

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının “Zavallı kız kocasının gizli çapkın olduğunu nereden bilsin” diyerek isim vermeden ünlü bir erkeğin eşinin aldattığı ileri sürdü. Bu iddianın ardından Hazal Kaya ile evli olan Ali Atay Twitter’da gündem oldu.

Yıllardır ekranlarda magazin programı sunan 2. Sayfa’nın sunucuları Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı Erdoğan, Instagram hesabından yakınlarda evlilik yıldönümünü kutlayacak olan bir çiftin ihanet yüzünden sarsıldığını ileri sürdü. Sunucuların isim vermeden bahsettiği kişinin Ali Atay olduğu iddia edildi.

“ZAVALLI KIZ KOCASININ GİZLİ ÇAPKIN OLDUĞUNU NEREDEN BİLSİN”

2. Sayfa’nın paylaşımında “Bir de örnek çift diyorduk! Bir de bu aralar yıl dönümlerini kutlayacaklar… Zavallı kız kocasının gizli çapkın olduğunu nereden bilsin. Gizlide olan gizli kalmıyor maalesef” denildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

ALİ ATAY TWITTER’DA TREND OLDU

Bu paylaşımının kısa sürede gündem olmasının ardından söz konusu kişinin meslektaşı Hazal Kaya ile evli olan Ali Atay olduğu ileri sürüldü. Atay kısa sürede Twitter’da trend olurken birçok sosyal medya kullanıcısı “Çıkan bu haberlere kesinlikle inanmıyorum” yorumunu yaptı.

HAZAL KAYA, ROMANTİK BİR PAYLAŞIM YAPTI

2019 yılında Ali Atay ile evlenen ve bir erkek çocuk dünyaya getiren Hazal Kaya ise dün akşam Instagram hesabından düğününden bir kareyi paylaşarak “Şu fotoğrafın üstünden nasıl üç yıl geçer aklım almıyor. Senle geçen her yıl birbirinden güzel! Nice yıllarımız olsun beraber. Sana çok aşığım” notunu düştü.

Yorum Yap